Angajam operator calculator

Esti o persoana organizata?Angajam operator calculator
Ai o mare atentie la detalii?
Alatura-te echipei Netlive pe postul de Operator Calculator!

Nu vei face videochat Angajam operator calculator , DAR activitatea se desfasoara in cadrul unui studio de videochat.

CANDIDATUL IDEAL:

Cerintele pentru acest post sunt:
• Persoana de sex feminin cu varsta intre 20 si 30 ani;
• Minim studii medii (Diploma de bacalaureat);
• Experienta in lucrul cu MS Excel – nivel avansat;
• Cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
• Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
• Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
• Responsabilitate si corectitudine.
• Rezistenta la stres;
• Atentie distributiva;
• Capacitate de organizare si spirit de echipa;

Responsabilitati:

• Introduce si editeaza informatii in baza de date a companiei
• Pozitionarea corecta a datelor in format electronic

Beneficii Oferite:

• Faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
• Iti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant;
• Inveti si lucrezi alaturi de profesionisti;
• Ideile si initiativele tale sunt incurajate si apreciate;
• Beneficiezi de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.